نرم افزار دعای عهد برای اندروید

نرم افزار دعای عهد برای اندروید

پس از تلاش های فراوان، نرم افزار “دعای عهد” برای اندرویید در تاریخ ۹ مهرماه سال ۱۳۹۳ منتشر شد و هم اکنون می توان در “کافه بازار” آن را مشاهده و دریافت نمود. سعی شده تا این نرم افزار در ساده ترین شکل ممکن و بصورت کاملا رایگان عرضه شود. امکانات این نسخه به شرح زیر است:

۱- نمایش دعا به صورت بخش بخش به همراه ترجمه فارسی

۲- پخش صوتِ دعا با صدای دلنشین استاد فرهمند

۳- نمایش متن کامل دعا به همراه ترجمه(بصورت مجزا و بدون پخش صوت)

حجم تقریبی نرم افزار ۱۲ مگابایت است که بیشتر این حجم(حدود ۹ مگابایت) مربوط به کیفیت بالای فایل صوتی دعا می شود. در نسخه های بعدی این امکان در نظر گرفته خواهد شد تا برنامه بدون فایل صوتی دعا عرضه شود و کاربر بتواند با انتخاب خود، فایل صوتی دعا را با چندین کیفیت مختلف دانلود نماید.

مجوزهای مورد نیاز برای نصب:

۱- ممانعت از به خواب رفتن دستگاه

تصاویری از محیط برنامه:

333

منوی اصلی

222قسمت “پخش دعا با صوت”

111قسمت “متن کامل دعا با ترجمه فارسی”

دانلود برنامه(کافه بازار)

پس از تلاش های فراوان، نرم افزار "دعای عهد" برای اندرویید در تاریخ 9 مهرماه سال 1393 منتشر شد و هم اکنون می توان در "کافه بازار" آن را مشاهده و دریافت نمود. سعی شده تا این نرم افزار در ساده ترین شکل ممکن و بصورت کاملا رایگان عرضه شود. امکانات این نسخه به شرح زیر است: 1- نمایش دعا به صورت بخش بخش به همراه ترجمه فارسی 2- پخش صوتِ دعا با صدای دلنشین استاد فرهمند 3- نمایش متن کامل دعا به همراه ترجمه(بصورت مجزا و بدون پخش صوت) حجم تقریبی نرم افزار 12 مگابایت است که بیشتر…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.74 ( 6 رای)
0
bigtheme