نرم افزار مدیریت مالی شخصی

انتشار نرم افزار مدیریت مالی شخصی

نرم افزار جامع مدیریت مالی شخصی، نرم افزاری ساده، زیبا و کارآمد برای مدیریت امور مالی  می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید مخارج و درآمدهای خود را ثبت کرده و برای رسیدن به خواسته های مادی خود برنامه ریزی کنید. همچنین به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا “طلب”ها و “بدهی” های خود را ثبت کرده و مدیریت کنید.

نسخه ی آزمایشی این نرم افزار با حجمی حدود ۲ مگابایت و به صورت رایگان، عرضه شده است. شما می توانید با استفاده از این نسخه آزمایشی و بیان نظرات و پیشنهادات خود در مورد آن، ما را در توسعه بهتر این نرم افزار یاری کنید. برای دریافت این نسخه آزمایشی می توانید به بخش “محصولات” وب سایت مراجعه کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار:

توضیحات بیشتر و دریافت

نرم افزار جامع مدیریت مالی شخصی، نرم افزاری ساده، زیبا و کارآمد برای مدیریت امور مالی  می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید مخارج و درآمدهای خود را ثبت کرده و برای رسیدن به خواسته های مادی خود برنامه ریزی کنید. همچنین به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا "طلب"ها و "بدهی" های خود را ثبت کرده و مدیریت کنید. نسخه ی آزمایشی این نرم افزار با حجمی حدود 2 مگابایت و به صورت رایگان، عرضه شده است. شما می توانید با استفاده از این نسخه آزمایشی و بیان نظرات و پیشنهادات خود در مورد…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0

۲ دیدگاه

  1. تبریک بچه ها.همین طور پیروزمندانه ادامه دهید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme