نرم افزار مدیریت مالی شخصی 5/5 (1)

4
2843
نرم افزار مدیریت مالی شخصی

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که بطور ناگهانی متوجه می شوید که تمام درآمد خود را خرج کرده اید و به پایان ماه نرسیده اید. در این زمان تنها سوالی که ذهن شما را درگیر می سازد این است که “درآمد خود را چگونه خرج کرده اید؟” پس ذهن خود را درگیر این موضوع می کنید تا تراکنش های مالی خود را به خاطر بیاوردید. اما این راه حل همیشه نتیجه مطلوب نخواهد داشت. ممکن است ذهن شما تراکنش‌های چند روز اخیر را به یاد بیاورد و یا فقط تراکنش‌های با مبلغ بالا مانند اجاره خانه و… به خاطر داشته باشید. از طرفی نوشتن مخارج روزانه در دفتر یادداشت نیز مشکلاتی به همراه دارد. به طور مثال ممکن است دفتر یادداشت خود را گم کنید و یا به طور ناخواسته این دفترچه در دسترس دوستان و اطرافیان قرار گیرد و از این بابت آزرده شوید. پیشنهاد ما به شما این است که از یک نرم افزار مدیریت مالی شخصی کمک بگیرید تا بتوانید تراکنش های مالی خود را بصورت روزانه ثبت کنید. با اینکار نه تنها قبل از تمام شدن درآمد خود، از روند خرج های خود مطلع می‌شوید، بلکه میتوانید به سرعت، سرجمع مخارج ماهانه‌ی خود را با ماه‌های دیگر مقایسه کنید.

با توجه به اینکه ما نسخه نخست از نرم افزار جامع مدیریت مالی شخصی امپراطوری من را منتشر کرده ایم. توصیه می کنیم که از این نرم افزار استفاده کنید. در این نرم افزار تلاش بر این بوده تا کاربر امکان ثبت و مدیریت درآمد ها و مخارج روزانه را بصورتی ساده و کارآمد در اختیار داشته باشد. همچنین این نسخه از نرم افزار بصورت رایگان منتشر شده است.


در ادامه به تشریح برخی از امکانات این نسخه از نرم افزار می پردازیم:

مدیریت مالی شخصی

امکان تعریف/حذف چندین حساب با موجودی اولیه

در این بخش می توانید حساب های بانکی و موجودی کیف پول خود را وارد کنید و همچنین با ثبت تراکنش های روزانه، باقیمانده این حساب ها را نیز بررسی کنید.

prog

امکان ثبت/ویرایش/حذف تراکنش های روزانه

شما می توانید تراکنش های روزانه خود را در دسته های “خرج”، “درآمد”، “پس انداز”، “قرض” و “طلب” ثبت کنید، یا اطلاعات وارد کرده را ویرایش و یا حذف کنید.

امکان دسته بندی تراکنش ها بصورت ماهانه و روزانه

توسط دکمه هایی که در پایین صفحه “مدیریت درآمد و مخارج روزانه” قرار گرفته اند، می توانید محدوده نمایش تراکنش ها را تغییر دهید و تراکنش های مربوط به یک روز یا ماه خاص را مشاهده کنید.

prog3

تقویم و فونت فارسی

این نرم افزار دارای تقویم فارسی است تا کاربر دچار سردرگمی نشود و همچنین برای طراحی ظاهر برنامه از فونت استاندارد بهره گرفته شده است تا نوشته ها خوانا تر و زیباتر باشند.

prog9

رمزگذاری

ممکن است نخواهید دیگران به تراکنش های مالی شما دسترسی داشته باشند. ما امکان تعیین رمز عبور برای جلوگیری از دسترسی دیگران به نرم افزار و حفاظت اطلاعات مالی شما را فراهم نموده ایم.

prog7

پشتیبان گیری

امکان پشتیبان گیری از حساب ها و تراکنش های شما و بازیابی اطلاعات پشتیبان گیری شده در این نسخه افزوده شده است.

prog5

نمودار گرافیکی

برای درک بهتر وضعیت مالی، امکان نمایش وضعیت مالی شما در دسته بندی های ماهانه و سالانه بصورت گرافیکی محیا شده است.

prog2

بروز رسانی

برای آگاهی شما از انتشار نسخه جدید، امکان اعلام بروز رسانی در نظر گرفته شده است.

prog8


کاربرانی که از نسخه آزمایشی این نرم افزار استفاده می کنند، ابتدا باید نسخه قبلی را پاک نموده و پس از آن برای نصب این نسخه اقدام نمایند.

برای دریافت این نسخه می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

دریافت نسخه ۱٫۰٫۰٫۰

به این مطلب امتیاز بدهید

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید