غیر فعال سازی نمایش تعداد ایمیل های دریافت شده در آیفون و آیپد 3/5 (1)

0
409

آیا شما هم از آن دسته افراد هستید که صد ها ایمیل نخوانده دارید و کنار آیکون ایمیل دستگاهتان این تعداد را می بینید و راهی برای پاک کردن آن نیافتید؟ اینجا به آسانی راه غیر فعال کردن نمایش تعداد ایمیل ها در کنار آیکون ایمیل را می گوییم تا مجبور به خالی کردن صندوق ورودی(inbox) نباشید.

راه صحیح این است که وارد حساب ایمیل خود شوید و ایمیل های خوانده نشده خود را انتخاب و گزینه mark as read را بزنید یا این که آن ها را پاک کنید. اما اگر حوصله انجام این کار را ندارید راه دیگری هست تا از شر این عدد راحت شوید. البته این روش برای تمامی آیکون ها هم می تواند استفاده شود و تنها برای آیکون ایمیل نیست.

وارد بخش تنظیمات شوید و سپس Notification Center را انتخاب کنید و سپس برنامه ای که می خواهید تعداد نوتیفیکیشن ها کنار آن نشان داده نشود را پیدا کنید. اینجا ما دنبال Mail میگردیم:

img_52f1325a19516

حالا Badge App Icon را در سمت راست پیدا کنید و آن را غیر فعال کنید در تصویر پایین همانطور که می بینید، فعال است و باید غیر فعال شود:

img_52f132988c8c5

همچنین می توانید با غیر فعال کردن Show in Notification Center از نمایش نوتیفیکیشن رسیدن ایمیل هم صرف نظر کنید که کار چندان درستی حداقل برای ایمیل نخواهد بود… اما از شر تعداد این ایمیل ها راحت شدیم 😉

به این مطلب امتیاز بدهید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید